!!! Slévárenský dělník/ce, až 130 Kč/hod, příplatky, stravné, ubytování zdarma

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hledáte stabilní zaměstnání s nadstandardním výdělkem na Moravě?

Pracujte pro společnost, která je nedílnou součástí dnešního vodního hospodářství. Všude, kde se voda upravuje, dopravuje, skladuje a rozvádí, hrají výrobky společnosti šoupátka, klapky, plunžrové a regulační ventily či hydranty důležitou roli.

Výkon práce Hodonín, Česká republika

Pracovní náplň:

    • Broušení odlitků dle příslušného plánu
    • Odstraňování nálitků a zbytků vtokových soustav
    • Rozbíjení pískových jader v odlitku
    • Vytloukání jader na formovací lince

Požadujeme:

    • fyzicky náročná práce
    • dlouhodobý zájem o práci
    • manuální zručnost
    • vzdělání základní nebo vyučen
    • praxe není nutná na pracovišti proběhne plné zaškolení

Nabízíme:

    • práce ve směnném provozu, 8 hodinové směny
    • plné zaškolení
    • postupný odborný růst
    • pravidelné zdravotní prohlídky
    • stravné lístky 60 Kč/směna
    • 25 dnů dovolené + 3 sick days/rok
    • 130,- Kč/hod + příplatky
    • cestovné nebo možnost ubytování ZDARMA
    • smlouva na dobu neurčitou
    • práce ve slévárně, na tavírně
  • odporučte známého a získejte odměnu 1000 Kč za osobu která odpracuje minimálně měsíc

V případě zájmu o pracovní pozici mně kontaktujte na t.č.  +421 948 846 222+420 604 142 829 aneb životopis na email nabor2@amikov.com

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hodonín

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

15.6.2018