slévač (z/m) na plný úvazek

Pro našeho zákazníka hledáme zkušeného slévače (z/m) na plný úvazek.

Váš obor činnosti:

Jste  zodpovědný za výrobu taveniny a provoz našich tavicích pecí.
Sledujte celý proces a řídíte podmínky zařízení.
Kromě toho přebíráte kontrolu jakosti podle našich specifikací.

Náplň práce:

- provoz a obsluha topných pecí
- kontrola dodržování procesu tavení během procesu tavení a
   kontrolní vzorek
- dodání pecí dle potřeby
- provádění kontrol a analýz, aby bylo zajištěno dodržování norem kvality během
   tavení
- pokrýt vrstvou
- poskytování materiálů a agregátů
- drobné opravy na vyzdivkách pecí

Váš profil:

- ukončené vzdělání jako slévárenský mechanik (m / ž) nebo podobné
  technické vzdělání
- zkušenosti při tavení
- vysoká týmová práce, spolehlivost a provozní připravenost
- silné podvědomí o kvalitě a komunikační chování
- připravenost ke 3-směnnému systému

Nabízíme Vám:

Můžete očekávat velmi zajímavou a zodpovědnou pracovní práci v prestižní
společnosti uprostřed Krušných Hor

Vysoká úroveň kompetencí a inovačních produktů, stejně jako dobré
postavení na trhu slibuje vývoj společnosti bohatý na perspektivu. Pracujete v jedné
společnosti, ve které je váš závazek uznán. Osobní zodpovědnost a týmový duch se navzájem doplňují.

V pripade zajmu nam zaslete vas zivotopis a datum mozneho nastupu na annaberg-buchholz@aboratis.de, nebo nas kontaktujte telefonicky na tel. cisle: 0049 (0)3733-4130840

Tesime se na Vas.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Frohnauer Gasse 1)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 50 tisíc

Datum zadání:

3.4.2019