Skvělá práce ve výrobě klimatizací do aut za 28 350 Kč/měs • Žebrák u Berouna

Chcete pohodovou práci ve firmě, která letos dostala cenu ZAMĚSTNAVATEL REGIONU?

Super mzda, příjemné prostředí, parádní benefity, skvělí kolegové... Zkrátka práce snů!

Co budete dělat?

Na začátku projdete školením, kde Vám vše vysvětlíme tak, aby pro Vás byl nástup do práce co nejpohodovější.

Na samotném pracovišti pak budete kompletovat klimatizační jednotky, kontrolní panely, výparníky nebo kompresory do automobilů.

Pracovních pozic je víc a budete mít možnost si vybrat takovou, která vám sedne.

Pokud si nebudete s číkoli vědět rady, poradí Vám Vaši zkušenější kolegové nebo naše koordinátorka Iveta.

Co za to nabízíme?

    • dlouhodobé zaměstnání na HPP
    • základní mzda 21 150,- Kč/měs + příplatky za směnnost
    • týmový bonus 1 200,- Kč/měs (dle výkonu a zkušeností)
    • bonus za kvalifikaci až 6 000,- Kč/měs (dle výkonu a zkušeností)
    • půlroční bonus 6 000,-
    • 25 dní dovolené + 5 relax days, abyste si mohli pořádně odpočinout
    • dotované stravování
    • zajištění pracovních oděvů včetně jejich praní
    • doprava do zaměstnání zajištěna svozovými autobusy
    • týdenní zálohy na mzdu

Co z Vás dělá ideálního uchazeče?

    • nebojíte se pracovat ve třísměnném provozu (protože i ten má své výhody)
    • zkušenosti s prací ve výrobě jsou výhodou, nikoli podmínkou
    • máte dobrý zdravotní stav

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197  která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 - 17:00.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Žebrák (Žebrák u Berouna)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

15.1.2019