Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Skvělá práce ve výrobě 27 700 Kč/měs., Praha 10

Chcete být součástí nadnárodní společnosti - jedničky na trhu ve vývoji i výrobě léků v Praze? Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky do skvělého týmu na pozici operátora výroby.

Náplň práce:

podílení se na výrobě pevných nebo tekutých léků obsluha výrobních zařízení (např. adjustační balící linky) dodržování hygienických zásad na pracovišti vyplňování příslušné dokumentace

Požadujeme:

Ideálně SŠ nebo SOU vzdělání ve farmacii nebo potravinářství, ale stačí i zkušenost z čisté výroby (potravinářství, chemie apod.). Samostatnost, ochota vzdělávat se, učit se novým věcem. Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
  • počet míst - 10

Nabízíme:

Mzda 27 700 Kč/měs. a to není vše! Příplatky a benefity jako závodní stravování. Flexi program až 10 000 Kč/rok. 25 dní dovolené/rok. 5 dní zdravotního volna. Pokud k nám nastoupíte a budete chtít doporučit kamaráda, tak Vám za to bude náležet odměna 10 000 - 30 000 Kč/měs. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na jana.kaninska@manpower.cz. Předem Vám děkuji.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

13.5.2019