Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Skladový specialista až 195 Kč / hod v čistém stálá noční směna

Česká společnost zabývající se prodejem sportovního oblečení a potřeb přijme do svého týmu nové kolegy / kolegyně na stálou noční směnu na pozice:
  • Pracovník e – shopu
  • Třídění a manipulace se zbožím za pomocí elektronické čtečky
Místo výkonu práce: Rudná u Prahy

Náplň práce:

Vychystávání objednávky pomocí čtečky Třídění a kompletace zboží Kódování a kontrola zboží

Požadujeme:

Požadujeme: Minimální věk 18 let Dlouhodobou spolupráci Český jazyk slovem i písmem
  • počet míst - 12

Nabízíme:

Nabízíme: Mzda 37 050 Kč v čistém měsíčně Stravenky v hodnotě 80 Kč Týdenní vyplácení 8mi hodinové noční směny Ne – Pá 22:00 – 06:30 Možnost přesčasů Možnost zaučení / praxe v oboru není požadována Ubytování s příspěvkem Dotovaná strava Svozové autobusy z Berouna a Zličína zdarma Dress code zajištěn Možnost kariérního růstu

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (K vypichu)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

150 - 195 Kč/Úkol

Datum zadání:

16.9.2019