Skladový manipulant s VZV v zásilkové společnosti, až 33 000 Kč

Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Plzni - Jižní Předměstí, hledáme skladníky s praxí na VZV.

Náplň práce:

  • vykládky a nakládky přepravních vozidel s pomocí VZV nebo ručně
  • skenování a třídění zásilek
  • manipulační a úklidové práce ve skladu

Pracovní doba:

  • dvojsměnný provoz: ranní 5:00- 13:30 a odpolední 13:00 - 21:30
  • možno i jako spolupráce na DPČ:
  • ranní směny od 5:00 - 10:00, nebo odpolední směny od 14(15):00 - 20:00
  • řidiči VZV 180 Kč/hod
  • ruční manipulanti 150 Kč/hod
Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky (denně mezi 8. a 18. hodinou). V případě zájmu o tuto pozici prosíme o zaslání stručného životopisu.

Požadujeme:

  • spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
  • zkušenost s prací na VZV - platné oprávnění podmínkou, případně obnovíme
  • uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - můžeme za Vás kompletně zařídit
  • doložení výpisu z rejstříku trestů
  • zpočátku agenturní zaměstnání
  • počet míst - 5

Nabízíme:

  • nástupní základní mzdový tarif 25 000 Kč + až 8 000 Kč měsíčně osobní ohodnocení, tedy až 33 000 Kč
  • příspěvek na stravu ve výši 55 Kč čistého denně
  • proplacení veškerých případných přesčasů s 25% příplatkem
  • možnost vyplácení průběžných týdenních záloh
  • kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
  • po čase možnost přechodu do kmenového stavu
  • nástup ihned, nebo dle dohody

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Plzeň (Plzeň - Skvrňany)

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

25000 - 33000 Kč/měs.

Datum zadání:

29.7.2022