Skladový manipulant s VZV (možno i bez), až 26 000 Kč, zálohy týdně!

Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Kralupech nad Vltavou, hledáme skladníky na dlouhodobou spolupráci!

Náplň práce:

  • vykládky a nakládky přepravních vozidel
  • skenování a třídění zásilek
  • obsluha VZV, pokud máte praxi
  • manipulační práce ve skladu, překládání zboží

Pracovní doba:

  • na HPP dle domluvy podle Vašich možností dopravy/bydliště:
  1. 5:30 - 14:00 jeden týden
10:00 - 18:00 druhý týden + 1-2 soboty 4-5 hodin
  1. 5:00 - 17:00 + možnost náhradního volna
6:00 - 18:00 + možnost náhradního volna + 1-2 soboty 4-5 hodin
  1. 5:00-10:00 a 13:00 - 18:00
+ 1-2 soboty 4-5 hodin Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky denně mezi 8. a 18. hodinou. V případě zájmu o danou pozici prosíme o zaslání stručného životopisu.

Požadujeme:

  • čistý výpis z rejstříku trestů
  • praxe s VZV a oprávnění výhodou (ne podmínkou)
  • spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
  • uzavření pojistky pro případ způsobené škody (rádi Vám zařídíme)
  • zpočátku agenturní zaměstnání
  • počet míst - 2

Nabízíme:

  • základní nástupní mzda 20 000 Kč (skladník bez VZV) nebo 22 000 Kč (skladník s VZV) + osobní ohodnocení až 4000 Kč
  • 55 Kč čistého denně příspěvek na stravu
  • vyplácení průběžných týdenních záloh
  • kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
  • po čase možnost přechodu do kmenového stavu
  • nástup ihned či po dohodě kdykoli

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Kralupy nad Vltavou

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

20000 - 26000 Kč/měs.

Datum zadání:

20.11.2021
OK
/* Not affection functionality */