SKLADOVÝ MANIPULANT od 165,-Kč/hod + SVOZ NA PRACOVIŠTĚ

HGS, .a.s. společnost se sídlem v Kladně, podnikající v oboru úklidových služeb a provozní správy budov hledá šikovné pracovníky, kteří rádi pracují ve skladu, na pozici SKLADOVÝ MANIPULANT. TVOU NÁPLNÍ PRÁCE bude vykládka, nakládka, manipulace se zbožím, skenování, třídění zásilek apod. Vše v moderním prostředí mezinárodní logistické společnosti. Práce vhodnější pro muže. MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ PRO ZAMĚSTNANCE V KLADNĚ, ZDARMA SVOZ NA PRACOVIŠTĚ OD METRA OPATOV. Místo výkonu práce: průmyslová zóna Jažlovice u Prahy - centrální sklad přepravní balíkové společnosti.

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT:

pracovní smlouvu PP nebo DPP (dle domluvy) nástupní mzdu od 165,- Kč/hod zdarma zajištěn svoz pro zaměstnance do práce od metra Opatov možnost zajištění ubytování pro zaměstnance v Kladně stálé noční směny PO - PÁ 8 hod příplatky za noční směny zaplacenou každou odpracovanou minutu možnost záloh mzdu vždy a včas na účet nebo prostředí moderních provozů zázemí silné a stabilní společnosti CO BUDEŠ POTŘEBOVAT především dochvilnost, pracovitost, manuální zručnost. Práce vhodnější pro muže POKUD TĚ TATO NABÍDKA ZAUJALA, RÁDI SI POPOVÍDÁME OSOBNĚ.

Požadujeme:

především dochvilnost, pracovitost, manuální zručnost. Práce vhodnější pro muže
  • počet míst - 4

Nabízíme:

pracovní smlouvu PP nebo DPP (dle domluvy) nástupní mzdu od 165,- Kč/hod zdarma zajištěn svoz pro zaměstnance do práce od metra Opatov možnost zajištění ubytování pro zaměstnance v Kladně stálé noční směny PO - PÁ 8 hod příplatky za noční směny zaplacenou každou odpracovanou minutu možnost záloh mzdu vždy a včas na účet nebo prostředí moderních provozů zázemí silné a stabilní společnosti
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Říčany (K Borovému 99 Říčany - Jažlovice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

165 - 170 Kč/hod.

Datum zadání:

17.6.2022

Podobné nabídky

Hledaní práce

/* Not affection functionality */