Skladový manipulant, až 26 000 Kč + stravenky, zálohy týdně!

Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Sulejovicích u Lovosic, hledáme skladníky na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

  • rozmanitá práce na skladě
  • vykládky a nakládky přepravních vozidel
  • skenování a třídění zásilek
  • polepování, dohledávání zásilek,
  • vážení zásilek a zápis do systému v PC

Pracovní doba - půlené směny:

  • pondělí - 15:00-19:00 hod
  • úterý - pátek - 5:30-9:30 hod. a 15:30-19:30 hod
  • sobota - 6:00-10:00 hod.
Práci je rovněž možné vykonávat i jen na poloviční úvazek. Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky (denně mezi 8. a 18. hodinou). V případě zájmu o danou pozici prosíme o zaslání stručného životopisu.

Požadujeme:

  • čistý výpis z rejstříku trestů
  • spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
  • samostatný přístup k práci
  • praxe s VZV výhodou, nikoliv podmínkou
  • uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce (můžeme vyřídit)
  • zpočátku agenturní zaměstnání
  • počet míst - 2

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 22 000 Kč + po zaučení příplatky a osobní ohodnocení
(až 26 000 Kč měsíčně)
  • příspěvek na stravu ve výši 55 Kč čistého/odpracovaná směna
  • vyplácení průběžných týdenních záloh v případě zájmu
  • pomoc při vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
  • možnost plného i polovičního úvazku
  • nástup ihned či po dohodě kdykoli

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Sulejovice (Lovosice - Sulejovice)

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

22000 - 26000 Kč/měs.

Datum zadání:

23.6.2022
/* Not affection functionality */