Skladový manipulant, 22 500Kč - 26 500Kč + příspěvek na stravu, zálohy týdně!

Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem ve Studénce - Butovicích, hledáme skladové manipulanty na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

  • vykládky a nakládky přepravních vozidel
  • manipulace se zásilkami ručně nebo s pomocí VZV
  • třídění a skenování zásilek

Pracovní doba:

Dvousměnný provoz - střídání krátkých a dlouhých směn od 6.00
  1. den směna 4 hodiny
  2. den směna 12 hodin
Bližší informace Vám rádi sdělíme telefonicky denně mezi 8. a 18. hodinou.

Požadujeme:

  • spolehlivost, samostatný přístup k práci, přiměřenou fyzickou zdatnost
  • trestní bezúhonnost
  • praxe na VZV výhodou, nikoli podmínkou
  • uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce (můžeme zařídit)
  • agenturní zaměstnání
  • počet míst - 4

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 22 500 Kč (bez VZV) nebo 23 500 Kč (s VZV) + možné osobní ohodnocení až 3 000 Kč měsíčně
  • 55 Kč čistého denně příspěvek na stravu
  • stabilní zaměstnání v zázemí prosperující společnosti
  • možnost vybírání průběžných týdenních záloh
  • vyřízení kompletní administrativy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
  • po zaučení navýšení mzdy
  • časem možnost přestupu do kmenového stavu

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Studénka (Studénka, Butovice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

22500 - 26500 Kč/měs.

Datum zadání:

25.11.2021