Pro našeho významného klienta hledáme šikovného a spolehlivého člověka pro dlouhodobou spolupráci na pozici Skladový dělník do Hradce Králové. Jednosměnný provoz - ranní PO-PÁ (6-14h, po zaučení 6-16h), nástup možný IHNED.
Mzda: 120-150,-/hod

Náplň práce:
přejímka a kontrola zboží + expedice
vydávání zboží, svazkování apod
práce s mostovým jeřábem/VZV
drobné pomocné práce

Požadujeme:
pracovitost
zkušenosti s prací ve skladu
jeřábnický/vazačský průkaz podmínkou
případně průkaz na VZV
velmi dobrá znalost českého jazyka (slovní i ústní projev)
spolehlivost

Nabízíme:
dlouhodobou spolupráci
důkladné zaškolení
nástup IHNED
odpovídající mzdové ohodnocení
firemní oblečení
přezkoušení v případě propadlých průkazů

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové