Zajímavá, zodpovědná a aktivní práce v logistické, stále se rozrůstající firmě. Starost o naskladňování a vyskladňování zboží, kontrola jeho kvality, počtu a uskladnění. Kompletace a kontrola pro naše zákazníky. Lepení štítků, vykládka a nakládka kamionu, balení zboží, jízda na vozících. Podílení se na zlepšování našich procesů a odstraňování chyb. Nepřetržitý provoz, denní x noční, dlouhý x krátký týden, dvanáctihodinové směny.

Požadujeme:

Dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost. Jedná se i o práci s těžkými břemeny. Zkušenost s VZV nebo retrakem výhodou. Pečlivost, šikovnost, týmového ducha. Ochotu učit se novým věcem. Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu.
  • počet míst - 2

Nabízíme:

Nenároková měsíční prémie 3 000,-Kč ve smlouvě. Poctivé zaškolení do naší práce a možnost oprávnění na různé vozíky. Každý rok navýšení mzdy. Umíme ocenit pracovitost a nové nápady formou mimořádných odměn. Práce v menším týmu. Možnost kariérního růstu. 5 týdnu dovolené. Stravenky v hodnotě 165,-Kč. Příspěvek 3% na penzijní připojištění. Pro sportovní nadšence kartičku Multisport. Odměny za životní události(narození dítěte, svatba a odpracované roky).
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Lovosice (Terezínská 1288)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

151 Kč/hod.

Datum zadání:

6.8.2022

Podobné nabídky

Hledaní práce

/* Not affection functionality */