Do našeho rozšiřujícího se týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladník.

Náplň práce:

  • práce spojená s chodem skladu ve výrobní společnosti,
  • příjem a expedice,
  • úklid skladu,
  • ovládání vysokozdvižného vozíku.

Požadavky:

  • zkušenosti ve skladě ve výrobní společnosti výhodou,
  • platný průkaz VZV,
  • základní znalost práce na Pc,
  • zkušenost se skladovým hospodářstvím,
  • fyzická zdatnost,
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost.

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • možnost kariérního růstu,
  • pracovní poměr na dobu neurčitou,
  • zaměstnanecké benefity (13. plat, týden dovolené navíc, jazykové kurzy),
  • velký prostor pro vlastní seberealizaci,
  • moderní pracovní prostředí.
Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 decin@jobleader.cz

informace

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

26.6.2017

TOP NABÍDKY

Asistentka logistiky Ústecký kraj

Řidič autobusu Ústecký kraj

/* Not affection functionality */