Nabídka již není aktuální

Do našeho rozšiřujícího se týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladník.

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností,
  • bonusy od společnosti (13. plat, penzijní připojištění, příspěvky na stravování, jazykové kurzy...),
  • rodinné benefity (vánoční balíčky, příspěvky na den otců, květiny na dny matek...),
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy,
  • moderní pracovní prostředí,
  • přístup k nejmodernějším technologiím,
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti,
  • možnost podílet se na nových projektech.

Náplň práce:

  • práce spojená s chodem skladu ve výrobní společnosti,
  • příjem a expedice,
  • úklid skladu,
  • ovládání vysokozdvižného vozíku,
  • místo výkonu práce: Teplice.

Požadavky:

  • zkušenosti ve skladě ve výrobní společnosti výhodou,
  • platný průkaz VZV,
  • základní znalost práce na Pc,
  • zkušenost se skladovým hospodářstvím,
  • fyzická zdatnost,
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost.
Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

27.7.2018