Skladník VZV/RETRAK (mzda až 38.000 Kč, Praha-východ)

Hledáte práci nebo přemýšlíte nad změnou s možností výdělku až 38000 Kč? Tak jste na správném místě. Jsme stabilní zaměstnavatel, nabízíme pracovní místo s možností kariérního růstu, jistotu pravidelné mzdy, rozmanitou náplň práce.

Do nově vzniklého týmu na centrálním skladě - Praha Východ (Kunice), hledáme parťáka či parťačku na pozici Řidič VZV/ Skladník. Tak neváhejte a vydejte se za novou zkušeností.

Co budete dělat?

· Obsluha VZV – Retrak, Ještěrka či VNA

· Skenování – práce se čtečkou

· Štítkování – a vychystávání zboží

· Komunikace – s dopravci a kolegy

Co hledáme u nového kolegy?

· Praxi s manipulací VZV

· Znalost čtečky čárových kódů

· Spolehlivost, flexibilitu a úsměv

· Ochotu pracovat ve směnném provozu

· Zkušenost ze skladu by se hodila

Co Vám nabízíme:

· finanční ohodnocení s možností výdělku až 38000 Kč a jistotu měsíční mzdy

· ZDARMA firemní autobus z : I.P.PAVLOVA, SMÍCHOV, OPATOV

· 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál

· zázemí stabilní společnosti a možnost kariérního růstu

· nástup možný IHNED, nebo dle domluvy

· slevy na veškerý sortiment, na autodíly

· Multisport kartu či kartu Active pass

a spoustu dalších benefitů pro Vás i Vaši rodinu ????

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Kunice 227)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta, Kultura, Notebook, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Služební auto, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

28000 - 38000 Kč/měs.

Datum zadání:

4.6.2021