Hledáme šikovné řidiče VZV – retrak do Petrovic.

Náplň práce:

- Práce s VZV, retrakem
- Naskladňování a vyskladňování
- Práce se skladovým terminálem – skenování zásilek
- Zajištění související dokumentace a evidence

Požadujeme:

- Zkušenosti na VZV, retrak
- Manuální zručnost
- Ochota, odpovědnost a spolehlivost
- Časová flexibilita 12h 6:00 – 18:00,18:00 –06:00 (dva dny práce, dva dny volno po-ne)
- Praxi ve skladu na pozici skladník či administrativní podpora
- Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

- Mzdové ohodnocení 160 Kč/hod
- Stabilní zázemí
- Dlouhodobou spolupráci, možný HPP
- Přátelský kolektiv
- Možnost záloh

Kontakní osoba: Žáčková Adéla - 773666941pohovor@abzakovo.eu

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Petrovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

26.10.2018