Skladník v potravinářském průmyslu

Pro našeho významného klienta, německou logistickou společnost, hledáme větší počet pracovníků do skladu potravin.

Náplň práce:
- manipulační a logistické úkony s potravinovým zbožím
- práce s PC a skenerem
- obsluha manipulačních vozíků
- práce v chladu

Požadujeme:
- min. základní vzdělání
- znalost práce s PC
- potravinářský průkaz-můžeme vyřídit na místě
- manuální zručnost, spolehlivost
- samostanost, seriózní přístup
- výhodou praxe ve skladu

Nabízíme:
- dlouhodobá práce v logistice pro ženy i muže
- práce v 3-směnném provozu
- nástupní mzda 19 500,- včetně bonusů za docházku, produktivitu a kvalitu práce
- 75Kč stravenky za odpracovanou směnu
- čtvrtletní prémie až 2000Kč
- příspěvek na dovolenou 3000 - 8000Kč
- roční věrnostní odměna až do výše hrubé měsíční mzdy
- příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené
- možnost týdenních záloh, pro nové nástupy možná záloha již po první odpracované směně
- zajištěné ubytování
- bonusy v podobě sezonních potravin a občerstvení v práci zdarma
- zákonné příplatky
- zaměstnání bez zprostředkovatelského poplatku
- prémie za přivedení nového pracovníka až 2000Kč

Místo výkonu práce CT Park Nová Hospoda - Bor u Tachova
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 608 822 653 p.Morávková. Při odpovědi na inzerát prosím uvádějte své telefonní číslo pro následnou lepší komunikaci. Životopisy prosím zasílejte na [e-mail byl skryt] a do předmětu uveďte "Skladník ve skladu potravin" a kód pozice P87182

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Tachov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

4.7.2017