Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Skladník v Českých Velenicích

Hledáte práci, kde si Vás budou vážit? Rádi byste pracovali pro společnost, která Vám poskytne odpovídající zázemí, dá Vám jistotu stabilního příjmu i zaměstnání? To vše a mnohem více Vám můžeme nabídnout u nás, ve společnosti DHL Express, divize Freight. Pro pracoviště společnosti DHL Express, divize Freight, v Českých Velenicích hledáme nové kolegy na pozici SKLADOVÝ OPERÁTOR.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

Obsluha manipulační techniky. Manipulace se zbožím na skladě. Nakládka a vykládka zboží.

Požadujeme:

Spolehlivost, zodpovědnost. Ochotu pracovat ve směnném provozu. Čistý trestní rejstřík. Dobrý zdravotní stav. Průkaz na VZV výhodou, praxe ve skladu taktéž.
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Práce ve stabilní mezinárodní společnosti. Výplata do 6. dne v měsíci. Půlroční prémie. Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (až 1.610 Kč čistého ke mzdě navíc). 25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna. Výhodné tarify mobilních operátorů pro Vás i Vaše blízké. Příspěvek na penzijní/životní připojištění. Osobní balíčky (prací prášek, káva, čaj, aj.) Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste se o práci u nás ucházeli? Pak už zbývá jediné - pošlete nám svůj životopis!

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Velenice (České Velenice 602)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

4.12.2019