Máte zkušenosti ve skladu a technické znalosti z oblasti elektrotechniky, mechaniky či pneumatiky? ? Hledáte práci v silné a stabilní společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Chopte se této jedinečné pracovní výzvy a pošlete mi svůj životopis! Hledáme posilu do našeho Technického oddělení - skladu náhradních dílů údržby, nového pracovníka na pozici Skladník údržby.

Náplň práce :

Evidence náhradních dílů Příjem, výdej, přesun do skladu Evidence dodacích listů, kontrola správnosti a kompletace s fakturami Provádění fyzických inventur

Požadujeme:

ÚSO/SO vzdělání technického směru Uživatelskou znalost práce na PC- MS Office, Outlook, SAP- výhodou Základní znalost AJ Základní ekonomické znalosti Schopnost orientace v technických manuálech a schématech

Nabízíme :

Práci ve stabilní a mezinárodní společnosti Práci na ranní směnu PO-PÁ Stravenky, dovolená navíc Příspěvek na penzijní spoření Pro více informací neváhejte kontaktovat na ☎ +420770179555 nebo na [e-mail byl skryt]. Budu se těšit Bibiána. :)

Pracoviště:

Středočeský kraj

Datum zadání:

3.6.2019