Skladník s VZV

Hledáme zaměstnance na pozice Skladníků s VZV pro významnou společnost působící v automobilovém průmyslu.
Místo pracoviště: Ostrava - Hrabová.

Náplň práce:
- práce s vysokozdvižným vozíkem
- práce ve skladě, různé úseky (vykládka a nakládka na příjmu zboží, vykládka a nakládka na expedici nebo pomocné práce na skladě).

Požadujeme:
- oprávnění na VZV
- fyzickou zdatnost (práce vhodná spíše pro muže)
- ochotu pracovat na 3 směny

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- mzda 18.000,-/měsíčně + příplatky
- docházkový bonus
- příspěvek na dopravu dle vzdálenosti 500 až 3.000,-/měsíčně

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na tel.: 608 252 090 p.Holaňová. Životopisy zasílejte na e-mail: [e-mail byl skryt], do předmětu zprávy prosíme uvádět: Skladník s VZV, kod O38046.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava (Ostrava - Hrabová)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

31.5.2017