Skladník s VZV / Retrak výhodou - až 30.000 Kč!

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici skladníka s oprávněním / praxí na retraku.

Náplň práce?

  • Naskladňování a vyskladňování zboží
  • Příprava a následná expedice zboží
  • Práce se čtečkou a skenerem
  • Zadávání dat do počítače interního systému
  • Řízení VZV do/nad 5 tun a Retraku
  • Údržba a úklid skladu

Co požadujeme?

  • Řidičský průkaz VZV do/nad 5 tun, průkaz na Retrak velkou výhodou!
  • Znalost práce se skenery čárových kódů
  • Ochota pracovat na směny - PO-PÁ
  • Praxe ve skladu minimálně rok
  • Schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení (24.000Kč fix. + bonusy)
  • Dlouhodobá a stabilní práce na HPP pro zahraniční společnost
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč/den
  • Různá škála benefitů (příspěvek na dopravu, vzdělávací kurzy, firemní akce)
  • Nástup možný IHNED!

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

27.7.2018