Skladník s VZV - až 30.000 Kč

Pokud Vás láká práce ve skladu, nabízíme Vám stabilní zaměstnání v Modřicích u Brna. Hledáme skladníky do moderního distribučního centra na 2 směny! Přijďte se k nám podívat.

Jaká je náplň práce?

  • práce na nakládce i vykládce materiálu a zboží
  • práce s VZV a retraky
  • picking

Požadujeme:

  • zkušenosti ze skladu (paletový vozík, čtečky, VZV, retraky,...)
  • počet míst - 4

Nabízíme:

  • základní mzda 22.000 Kč + bonusy až 7.000 Kč
  • 100 Kč stravenky, na které nic nedoplácíte (2.000 Kč v čistém navíc ke mzdě)
  • 2 směny
  • školení + průkaz na VZV
  • doprava zdarma

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Modřice (Brno)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

25000 - 30000 Kč/měs.

Datum zadání:

25.11.2021
OK
/* Not affection functionality */