Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Skladník s VZV až 30.000 Kč za měsíc + 20.000 Kč nábor.bonus

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče i uchazečky do skladu pro expedici zboží.

Náplň práce:
- naskladňování a vyskladňování zboží
- kompletace zboží, manipulace se zbožím a příprava pro expedici
- zodpovědnost za kvalitu vychystaného zboží
- kontrola štítků, etiket, dokladů
- práce v systému a s počítačem
- obsluha zařízení - v případě oprávnění na VZV
- dodržování BOZP

Nabízíme:

- ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení až 30.000 (fix + bonusy)
- náborový příspěvek 20.000 Kč (podmínky při osobním pohovoru)
- HPP, dlouhodobou spolupráci v čistém prostředí
- STRAVOVÁNÍ za pár kaček
- ODMĚNA za doporučení známého / kamaráda 3.000 Kč
- ZDARMA svozové autobusy zajištěny z Prahy Opatova
- NÁSTUP ihned/dohodou

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 774 298 555

Požadujeme:

- praxe a zkušenosti na obdobné pozici / skladu
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- pokročilá znalost práce na PC
- průkaz na VZV velkou výhodou
- trestní bezúhonnost

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Multisport karta, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

10.9.2018