Skladník s VZV 160 Kč/hod.+ ubytování (Sar.)

Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky na pracovní pozice Skladník s VZV v Hranicích na Moravě.

Pracovní náplň:

- práce v automotive
- vizuální kontrola kvality dílů do automobilového průmyslu

Nabízíme:

- mzda 160 Kč/hod
- možnost ubytování
- příspěvek na ubytování
- práci ve stabilní společnosti

Požadujeme:

- praxe ve výrobě
- dobrý zdravotní stav (dobrý zrak)
- pracovitost, zručnost

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 730 155 362 nebo na email.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Olomouc (Tř. Kosmonautů 8)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

12.12.2018