SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV (M/Ž) - svoz z Opatova,stravenky, po-pá

ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, organizační složka
Skladník/ce - řidič/ka VZV Do našeho rozrůstajícího týmu hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici skladník / řidič VZV. Nemáte zkušenost s VZV? Nevadí! Rádi vás vše naučíme!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Naskladňování a vyskladňování zboží – IT sortiment a spotřební elektronika
  • Manipulace s kartony a jednotlivými kusy zboží
  • Práce se čtečkou kódů
  • Ranní,odpolední a noční směna (střídá se po týdnu) – ranní 6:00 – 13:45 h., odpolední – 13:45 – 21:30 h., noční 21:30 - 6:00

Požadujeme:

  • Čistý trestní rejstřík
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou – není podmínkou
  • počet míst - 4

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 28 000 Kč příplatky za přesčasy, bonusy, možnost výdělku až 35 000 Kč měsíčně
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody (stravenky 130 Kč/den, 25 dní dovolené ročně, svozy, bonusy.)
  • Pracovní dobu od pondělí do pátku – volné víkendy a státní svátky
  • Svoz zajištěn z Opatova (C) a zpět cca 10 minut
  • Možnost bezplatného získání nebo obnovení průkazu VZV
  • Práci v úspěšné mezinárodní společnosti (ale mluvíme česky)
  • Přístup k nejmodernějším PC technologiím
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Práci v malém přátelském kolektivu
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Možnost nočních směn

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Říčany (Praha)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

28000 - 35000 Kč/měs.

Datum zadání:

24.11.2021