Skladník/řidič VZV - jen VÍKENDY, Voderady - Trnava SK

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Náplň práce:

navážení a odvážení materiálu k výrobním linkám

práce ve skladě a v logistickém centru, čisté pracovní prostředí

práce na PC

dodržování interních pracovních předpisů a směrnice

tzv 4. směna - práce  jen o víkendech SO+NE

 Požadujeme:

platné osvědčení VZV (v případě propadnutí možnost obnovení)

samostatnost, zodpovědnost, preciznost, kvalitu

Nabízíme:

výhodné mzdové podmínky 520 euro/ měsíčně + stravenky

nástup možný ihned

možnost dopravy firemním autobusem  (Senec, Pezinok, Trnava, Jelky, Hlohovec a okolí)

ubytování zdarma

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Slovensko (V.Nezvala 1578)

Typ smluvního vztahu:

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.5.2017