SKLADNÍK, pracoviště Bor u Tachova

Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti.

Pro pracoviště v Boru u Tachova hledáme kolegy, kteří dokáží zodpovědně a samostatně pracovat. Čeká na Vás přátelský tým kolegů, kteří Vám budou nápomocni při zaučení.

NÁPLŇ PRÁCE:

provádění veškerých činností spojených s manipulací zásilek, práce na 2 směny (ranní 09:30–18:45, odpolední 13:00–21:15).

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

    • Chuť pracovat.
    • Čistý trestní rejstřík.
    • Praxi na pozici skladník (výhodou).
    • Průkaz na VZV (v případě potřeby zajistíme školení).
    • Pozitivní přístup při řešení vzniklých situací.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

    • Jistotu zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
    • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 70,- Kč/odpracovaný den (získáte až 1.500,- Kč v čistém).
    • 25 dnů dovolené, další dny při pracovním výročí.
    • 3 dny placeného volna v případě nemoci.
    • Řadu dalších atraktivních výhod (mezi nejoblíbenější patří velmi výhodné tarify mobilního operátora i pro vaše blízké a kamarády, dotovaná Multisportkarta, příspěvek na penzijní pojištění, pitný režim v podobě osobních balíčků, slevové programy, odměny při pracovním výročí atd.).

V případě, že Vás pozice u naší společnosti zaujala a splňujete všechny základní požadavky, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Bor u Tachova (Nová Hospoda 18)

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Sick days,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

29.10.2017