Skladník - Popůvky u Brna

Nabídka již není aktuální.

Hledáme šikovné skladníky do skladu v Popůvkách u Brna.

Práce je vhodná pro ženy, muže a uvítáme i absolventy. Dostanete za učení!

Pracovní doba: pondělí- pátek, BEZ VÍKENDŮ, střídání R-O směny, R: 6.00- 14.30, O: 13:30- 22.00

Náplň práce:

- Fyzické vychystávání zboží dle objednávek zákazníků

- Práce s čtečkou, vyhledání zboží podle kódů v jednotlivých lokacích skladu

- Zabalení do krabice či na paletu

- Vytištění dokumentů k odeslání –štítky, faktury, dodací list

Požadavky:

- zkušenosti s prací ve skladu výhodou

- schopnost práce na počítač

- fyzická zdatnost, rychlost a dynamický přístup

Nabízíme:

- pracovní doba: po-pá, střídání R-O směna, 6-14.30, 13.30-22.00

- dobrý kolektiv- pracoviště v Popůvkách (prosím, než budete reagovat na inzerát, zvažte reálně své možnosti dojíždění do této lokality navíc ve směnném provozu)

- HPP na dobu neurčitou ve kmenovém stavu společnosti

- Mzda: 22 000 Kč + 13. A 14. mzda

- 25 dní dovolené

- stravenky

- Občerstvení na pracovišti- nápoje, káva

Pokud Vás pozice zaujala, prosím odpovězte prostřednictvím odpovědního formuláře, s Vaším přiloženým aktuálním životopisem.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Pitný režim, 13. plat, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Dovolená navíc,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

15.2.2019