Skladník / picker: práce pro každého (muži, ženy, páry) Olomouc

Pro našeho významného klienta z oblasti velkoobchodu potravin a nápojů hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladníka.

Máme pro Vás skvělou pracovní nabídku s příjemným finančním ohodnocením.

Náplň práce: běžné skladové operace spojené především s vychystáváním zásilek na expedici, vyskladnění, vychystávání zboží, práce s čtečkou čárových kódů, optimální uskladnění zboží na palety, manipulace se zbožím, používání manipulační techniky.

Jiné výhody: Nabízíme Vám zázemí stabilní nadnárodní společnosti a příjemné platové ohodnocení. Samozřejmostí je u nás pečlivé zaučení. Poskytujeme dopravu do práce zdarma (doprava zajištěna firemním autem) a týdenní zálohy, docházkový bonus a výkonnostní prémie.

Požadavky na zaměstnance: základní vzdělání, Český jazyk - aktivní.

Ničeho se nebojte, vše Vás naučíme a pečlivě zaškolíme. Pro začátek nám stačí Vaše chuť pracovat, manuální zručnost a Vaše praxe ve skladu a zkušenost s prací se čtečkou jsou výhodou, ale ne podmínkou.

Lokalita: Olomouc

Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Olomouc

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.8.2017