Skladník/Picker m/ž - Cheb

Hledáme muže i ženy do logistiky. Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • naskladnění a vyskladnění zboží do/ze skladu.
  • vyřizování objednávek dle požadavků zákazníka a dle přidělené dokumentace
  • manipulace se zbožím
  • balení, etiketování a kompletace zboží
  • kontrola zboží skenerem

Požadujeme:

  • zkušenosti ze skladu – velkou výhodou
  • dodržování pracovních postupů a bezpečnostních předpisů
  • schopnost číst, chápat a plnit pokyny/instrukce
  • schopnost správně počítat a provádět jednoduché matematické výpočty
  • ochotu pracovat v 3 směnném provozu
  • počet míst - 10

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • stravování ZDARMA
  • příspěvek na dopravu
  • možnost ubytování

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Cheb

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

20000 - 23000 Kč/měs.

Datum zadání:

12.10.2021