Skladník- Modřice (mzda od 22 000 Kč)

Nabídka již není aktuální

Skladník- Modřice (mzda od 22 000 Kč) Do nové výrobní haly hledáme nové logisty.

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • čisté a bezpečné pracovní prostředí
  • příležitost k profesnímu růstu
  • zaměstnanecké benefity
  • stravenky v hodnotě 70 Kč

Náplň práce:

  • práce v prostorách skladu
  • řízení VZV
  • vyskladňování, evidence a příjem materiálu
  • zajištění plynulého toku materiálu a výrobků dle požadavků
  • příjem materiálu a výrobků dle dodacích listů
  • expedice dle požadavků výroby
  • práce v systému SAP
  • provádění inventur

Požadujeme:

  • praxe s obsluhou VZV
  • zkušenosti ze skladu
  • ochota pracovat na směny (ranní, noční a odpolední směna a s možným přechodem na nepřetržitý provoz)
V případě zájmu stačí odpovědět na tento inzerát a poslat životopis. Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement.

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Datum zadání:

11.7.2017