!! Skladník/Manipulant - od 19.000 Kč - Prostějov !!

Ascari s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho klienta, působícího v oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici skladník / manipulant.

Místo výkonu práce: Prostějov, průmyslová zóna

Náplň práce:

  • obsluha vysokozdvižného vozíku / retraku
    • zásobování výrobní linky
    • zaskladňování a vyskladňování zboží do regálů
    • příjem a vychystávání materiálu
    • expedice
    • inventury

Nabízíme:

  • základní nástupní mzdu 16.000 Kč, po zapracování navyšování mzdy dle tarifních tříd
  • bonus ve výši 2.400 Kč(závislý na docházce a kvalitě odváděné práce)
    • příplatky za směnnost dle ZP
  • stravenky ve výši 80 Kčza každou odpracovanou směnu
    • 20 dní dovolené v kalendářním roce
  • ochranné oděvy ZDARMA
  • vstupní lékařskou prohlídku ZDARMA
    • nejedná se o sezónní práci
    • možnost převodu do kmenového stavu společnosti

Požadujeme:

  • průkaz na VZV není nutností - na VZV vás proškolíme a průkaz zaplatíme
    • zodpovědnost a spolehlivost
    • aktivní přístup k práci
    • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční)

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Prostějov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Stravenky, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

6.3.2018