Do naší malé firmy, která se specializuje na výstavby fotovoltaických elektráren, hledáme nového kolegu na částečný úvazek (24 hodin/týden) nebo na plný úvazek (40 hodin/týden) na pozici skladník-logista.

Náplň práce

    • objednávání zboží
    • příjem a výdej zboží
    • zpracovávání skladních dokladů
    • příprava materiálu na stavby FVE
    • zajištění provozu skladů a automobilů techniků po materiálové stránce.

Nabízíme

    • práci v přátelském kolektivu
  • nástupní plat: částečný úvazek - 18 000 Kč plný úvazek - 25 000 Kč
    • osobní prémie až 50 % základu platu
    • stravenky v hodnotě 100 Kč
    • 4 týdny dovolené
    • po zkušební lhůtě mobilní telefon s neomezeným tarifem
    • po 1. roce příspěvek na penzijní připojištění.

Požadujeme aktivní přístup k práci, manuální zručnost a řidičský průkaz skupiny B. Praxe není nutná, vše Vám ukážeme a zaučíme Vás.

Nástup možný ihned.

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, pošlete nám stručný životopis. Těšíme se na případnou spolupráci!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Špitálka)

Benefity:

Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

18000 - 25000 Kč/měs.

Datum zadání:

22.1.2020