Skladník ( dělník ve strojírenské výrobě )

Nabídka již není aktuální

Pro naše oddělení hledáme zaměstnance na výše uvedenou pozici.

Nabízíme Vám:

  • Zázemí v rozvíjející se společnosti
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
  • Měsíční prémie za výsledky práce a odměny, roční výkonnostní odměnu
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
  • Dotované závodní stravování
  • Zdravotní péče včet
  • Sportovní a kulturní aktivity
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Každého pracovníka si vážíme

Pracovní náplň:

  • příjem materiálu
  • ukládání materiálu
  • skladová evidence v informačním systému SAP
  • denní údržba manipulační techniky
  • inventura zásob

Požadujeme:

  • minimální vzdělání - vyučení (technické zaměření výhodou)
  • praxe ve skladování ve strojírenském průmyslu
  • oprávnění pro řízení motorových vozíků, jeřábnické a vazačské zkoušky
  • znalosti práce na PC (SAP výhodou)
  • komunikativní osobnost, flexibilita, samostatnost, odpovědnost.

Pracoviště:

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

27.7.2018