Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Skladník/ce s VZV - až 31 000Kč/m - jen RANNÍ SMĚNA #kdn89

Hledáme šikovného a zkušeného parťáka/parťačku do týmu na pozici Skladník/ce s VZV pro předního výrobce betonových a a železobetonových stavebních prefabrikátů. Budete pracovat jen 8 hodin denně a mít volné víkendy na Vaše oblíbené aktivity.

Hlavní náplň práce:

  • příprava zboží pro expedici
  • nakládka a expedice dle potřeb
  • péče o pracoviště (úklid pracovní plochy)

Požadujeme:

  • Minimálně roční praxi v řízení VZV
  • Spolehlivost, samostatnost a odpovědnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Fyzickou zdatnost
  • počet míst - 4

Nabízíme:

  • Velmi dobré finanční ohodnocení až 31.000 Kč/měsíc (dle Vaší praxe)
  • 5 týdnu dovolené
  • Pracovní doba PO – PÁ 6:00 – 14:30
  • Podporu vzdělávání a rozšíření kvalifikace
  • Dotované stravování v areálu společnosti
  • Náborový příspěvek 8 000 Kč

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Roudnice nad Labem

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

26000 - 30000 Kč/měs.

Datum zadání:

23.9.2019
OK
/* Not affection functionality */