Skladník/ce s ubytováním v bytech zdarma + bonus 10 000 Kč

Máte praxi ve skladu? Láká Vás práce v dynamickém prostředí mezinárodní logistické firmy? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

● Vyhledávání a příprava materiálu ● Práce s terminálem ● Příjem a výdej materiálu ● Nakládka a vykládka kamionů ● Kompletace zakázek na export ● Obsluha VZV

Požadujeme:

Co od Vás požadujeme? ● Praxi ze skladu (není nutné mít průkaz na VZV) ● Dobrý zdravotní stav, flexibilitu ● Ochotu pracovat na směny
  • počet míst - 4

Nabízíme:

Co Vám nabízíme? ● Stabilní práci na HPP ● Náborový bonus 10 000 Kč ● Možnost týdenních záloh ● Ubytování v bytech ZDARMA ● Bonusy a příplatky ● Možnost přesčasů ● Příspěvek na stravu ● Svozové autobusy ZDARMA NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Kutná Hora

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

27000 Kč/měs.

Datum zadání:

23.6.2022