Skladník/ce - řidič/ka (Strakonice)

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni, které/mu nechybí komunikační dovednosti a oplývá zájmem o oblast auto - moto. Chcete pracovat ve stabilní společnosti a budete rádi pracovat pouze v jednosměnném provozu? Pokud ano, hledáme právě Vás ????

Co budete vlastně dělat?

skladová manipulace se zbožím autodílů, autopříslušenství – příprava, naskladňování a kontrola zboží rozvoz objednaného zboží pravidelným klientům dle určených tras s cílem včasného doručení osobní předání objednávky a komunikace se zákazníkem fyzická manipulace se zbožímí

Požadujeme:

stačí když jste držitelem řidičského průkazu sk. B a máte praxi v řízení vozidla jste dochvilný a budete rádi komunikovat s našimi zákazníky máte zkušenost s prací ve skladu (není podmínkou rádi Vás vše zaučíme) máte základy PC (ohledně interních systémů Vás zaškolíme)
  • počet míst - 1

Nabízíme:

příjemné pracovní prostředí a skvělý, rodinný kolektiv, který Vám ve všem rád pomůže hlavní pracovní poměr přímo pod zaměstnavatelem (po 1. roce možné prodloužit na dobu neurčitou) příspěvek na stravování motivující mzdové ohodnocení (nástupní mzda + měsíční prémie) standardní 4 týdny dovolené + 5 dní bonusového volna navíc práce v jednosměnném provozu (40h. týdně) zdravotní poradenství 24/7 (virtuální) Multisport karta Makro karta odměna za doporučení nového kolegy/ně zvýhodněné ceny a slevy na veškeré naše zboží zvýhodněné ceny na mobilní tarify pro Vás i celou rodinu, slevy na zájezdy, na kulturu slevy na rodinné výlety do bazénového světa AquaPalace nové pracovní oblečení každého ½ roku firemní akce – Beer fest, vánoční večírek Nástup možný IHNED nebo dle domluvy. Připojte se k našemu týmu. Neváhejte a zašlete Váš životopis.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Strakonice (Volyňská 158)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

22000 - 29000 Kč/měs.

Datum zadání:

18.6.2022
/* Not affection functionality */