Skladník / ce expedice zboží až 30.000 Kč/měsíc

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče i uchazečky do skladu pro expedici zboží.

Náplň práce:

  • naskladňování a vyskladňování zboží
  • kompletace zboží, manipulace se zbožím a příprava pro expedici
  • zodpovědnost za kvalitu vychystaného zboží
  • kontrola štítků, etiket, dokladů
  • práce v systému a s počítačem
  • obsluha zařízení - v případě oprávnění na VZV
  • dodržování BOZP

Nabízíme:

  • ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení fixní mzda 25.000 + příplatky -> 26.000 Kč/měsíc
  • BONUSY dle výkonu 2-4.000 Kč
  • NÁBOROVÝ příspěvek 20.000 Kč (podmínky při osobním pohovoru)
  • HPP, dlouhodobou spolupráci v čistém prostředí
  • STRAVOVÁNÍ za pár kaček
  • ODMĚNA za doporučení známého / kamaráda 2.000 Kč
  • ZDARMA svozové autobusy zajištěny z Opatova
  • NÁSTUP ihned/dohodou
  • 5 týdnů dovolené
V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855

Požadujeme:

  • praxe a zkušenosti na obdobné pozici / skladu
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • pokročilá znalost práce na PC
  • průkaz na VZV velkou výhodou
  • trestní bezúhonnost

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Datum zadání:

27.7.2018