Skladník/Balič/Operátor výroby

Pro našeho významného klienta, zabývajícího se výrobou polystyrenu, hledáme šikovné a pracovité kolegy na pozici BALIČ/SKLADNÍK/OPERÁTOR VÝROBY.

Třísměnný provoz (06-14, 14-22, 22-06 hodin) od pondělí do pátku.

Nástup nejprve na dohodu o pracovní činnosti, poté na HPP. Práce vhodná i pro ženy. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

- značení výrobků podle typu polystyrenu

- odebírání výrobků (balíků s polystyrenovými deskami) z balící linky

- pomocné a úklidové práce ve výrobě

- manipulace s hotovými výrobky, expedice

Požadujeme:

- manuální zručnost

- samostatnost, důslednost a spolehlivost

- časovou flexibilitu (třísměnný provoz, práce v noci)

- chuť pracovat

- loajalitu a vysoké pracovní nasazení

- průkaz na VZV výhodou, ochota naučit se pracovat s VZV

Nabízíme:

- práci ve stabilním a silném holdingu

- nenáročnou práci s lehkým materiálem

- zaměstnanecké benefity, stravenky

- práci v příjemném prostředí menší společnosti

- nástupní mzda 18.700,- Kč

- nástup možný ihned

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Benefity:

Pitný režim, Stravenky, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

13.8.2018