SITE/FACILITY MANAGER (m/ž)

OKIN FACILITY, a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí
Právě teď hledáme zkušeného Facility Managera, který bude pečovat o náš nový projekt integrovaného facility managementu z oblasti automotive. Řízení výjimečného projektu integrovaného facility managementu v regionu Sokolov, Karlovy Vary. Budte koordinovat tým v oblasti technické správy a údržby, úklidu, zeleně a DDD služeb. Vést a spravovat klientský reporting, KPI model, fakturační proces, řízení sítě dodavatelů. Budovat dlouhodobé a pozitivní vztahy s naším klientem.

Požadujeme:

SŠ/VŠ technického zaměření. Relevantní zkušenost na obdobné pozici alespoň 5 let. Zkušenosti s řízením integrovaného facility managementu min. 3 roky. Zkušenosti s obsluhou CAFM systémů (např. DALUX FM, AFM). Anglický anebo německý jazyk minimálně na úrovni B2 (slovem i písmem). Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Zázemí velmi silné a stabilní společnosti. 25 dní dovolené. Příspěvek na penzijní připojištění Auto, notebook i telefon pro soukromé účely. Možnost profesionálního růstu. Multisport karta, výhodné volání O2 a Makro karta. Další slevy u našich obchodních partnerů.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Dolní Nivy

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Technika a elektrotechnika
Technik

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.5.2022
/* Not affection functionality */