Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty na servis vysokozdvižných vozíků a další obdobné techniky.

Požadujeme:

◾odborné vzdělání elektrotechnického směru ◾praxi min. 1 rok na obdobné pozici ◾samostatnost v rozhodování ◾znalost elektriky, mechaniky a hydrauliky ◾řidičský průkaz

Náplň práce:

Provádění servisních činností na manipulační technice, které zahrnují pravidelný servis, diagnostiku závad a jejich opravy: ◾Pravidelný servis - předepsané úkony výrobce (výměny olejových náplní,filtrů, seřizování funkcí stroje) ◾Diagnostika - je prováděna za pomocí diagnostických testerů, měřících přístrojů. ◾Opravy - výměna vadných komponentů, opotřebených dílů vlivem provozu atd.

Nabízíme:

◾Smlouva na dobu určitou - 6 měsíců, poté doba neurčitá. ◾Moderní zázemí zahraniční společnosti. ◾Zajímavou práci s nejmodernější technikou. ◾Program zaškolení - po nástupu 3-4 měsíce ve školícím středisku. ◾Zajímavé platové ohodnocení – skládá se z fixního platu a bonusů. Mzda 32 000,- a více dle zkušeností. ◾Další benefity Hledáme samostatného kandidáta. V případě zájmu nás kontaktujte na email: [e-mail byl skryt], tel: +420778736555

Pracoviště:

Vysočina

Datum zadání:

27.6.2018