Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Servisní technik - super mzda i benefity, auto atd. #8razl

Hledáme zvídavého a nápaditého uchazeče se zájmem o elektromechaniku pro významnou mezinárodní společnost na pozici servisního technika elektrických a mechanických zařízení. Zaměstnavatelem je jedna z nejsilnějších firem ve svém oboru, v nabídce je celá řada benefitů. Jedná se o zajímavou a velmi rozmanitou práci. Je třeba také zmínit, že práce je samostatná a v mnoha ohledech svobodná (nestojí vám pořád někdo za zády, jak tomu je v mnoha jiných zaměstnáních).

Náplň práce:

  • servisní činnost ve svěřeném regionu, bez nutnosti přenocování, každý den se tedy vracíte domů
  • identifikace, diagnostika a odstraňování poruch
  • kontrolní činnost jako prevence proti poruchám
  • vedení technické a provozní dokumentace

Požadujeme:

  • zkušenost se servisem středně velkých a velkých elektrických a mechanických zařízení
  • vyučení v oboru elektro nebo mechanika
  • vyhlášku 50 (minimálně §6)
  • řidičský průkaz
  • zájem o další vzdělávání
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • velmi motivační mzdu v závislosti na kvalitě práce - mzda se skládá z fixní složky, která je odvislá od zkušeností a je mezi 24 až 30 tisíci, dále osobního ohodnocení a výkonnostní složky a prémií. Šikovní a pracovití mechanici si u nás vydělávají 35 - 45 tisíc měsíčně
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • velmi dobré zacházení
  • velmi příjemný a přátelský kolektiv
  • propracovaný systém prémií a odměn
  • velmi dobré platové podmínky a jistotu stálého příjmu
  • odborné kurzy a vzdělávaní v oboru
  • možnost prohlubování dovedností a zkušeností
  • stravenky, příplatek za dodržování docházky, penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Technika a elektrotechnika
Mechanik

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

24000 - 45000 Kč/měs.

Datum zadání:

12.10.2019