Servisní technik profesionální fotografické techniky - vhodné i pro absolventy

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Pro našeho klienta, dceřinou firmu společnosti Nikon (www.nikon.cz), která je světoznámým japonským výrobcem klasických i digitálních fotoaparátů a fotografické optiky, hledáme další pracovníky. Společnost Nikon plánuje přijmout do svých řad nové kolegy na pozici servisní technik profesionální fotografické techniky.

Náplň práce:

    • opravy profesionální fotografické techniky a příslušenství
    • poradenská činnost a konzultace týkající se používání fotografické techniky v komunikaci se zákazníkem

Požadujeme:

    • dokončené střední odborné vzdělání - vhodné i pro absolventy
    • odborná praxe v oboru oprav spotřební elektroniky nebo fotografické techniky
    • manuální zručnost a pečlivost
    • znalost anglického jazyka s  orientací v technické angličtině vítána
    • znalost teorie fotografování a fotografické techniky výhodou
    • uživatelská znalost výpočetní techniky včetně základních kancelářských aplikací

Nabízíme:

    • práce v klidném a čistém prostředí
    • časová flexibilita
    • dobré platové podmínky s možností rychlého navýšení na úroveň zkušených kolegů podle výsledků práce
    • roční bonusové ohodnocení až do výše měsíčního platového ohodnocení
    • stravenky, výrazný finanční příspěvek na FKSP (Fond kulturních a sociálních potřeb)
    • školení v zahraničí
    • výuka angličtiny rodilými mluvčími hrazená zaměstnavatelem
    • pozice je vhodná pro OZP s docházením do firmy, včetně tělesně postižených i pro vhodné pro absolventy

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vaclav.panenka@isg.cz

Platnost inzerátu končí 30. 11. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

30.10.2018