V současnosti hledáme zkušeného pracovníka na servis CNC strojů pro strojírenství a automotiv. Práce je zaměřena na výjezdy po ČR ale i SK. Jedná se především o servis a diagnostiku komponentů pro CNC.

Náplň práce:

  • záruční a pozáruční servis v rámci ČR
  • práce v systému SIEMENS, HEIDENHAIN nebo FANUC
  • údržba strojů jak po mechanické tak i elektrické stránce
  • instalace a oživení nové techniky

Požadujeme:

  • nejlépe vyučen v oboru elektro / elektrotechnik nebo mechanik elektronik
  • znalost vyhlášky 50/78
  • znalost oprav a diagnostiky na obdobné technice
  • praxe v oboru 3 roky
  • samostatný přístup k organizaci práce
  • znalost práce v SIEMENS, HEIDNEHAIN případně FANUC
  • aktivní řidič

Nabízíme:

  • v případě splnění všech podmínek až 80 000,- brutto
  • práce pondělí až pátek
  • práci ve zkušeném kolektivu
  • jistota kariérního růstu
  • 13 plat + bonusy
  • centrála na Praze 4

Pracoviště:

Praha

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Datum zadání:

14.6.2019