Nabídka již není aktuální

  • Máš vztah ke gastronomii a baví tě práce s lidmi?
  • Je úsměv a vstřícnost tvojí neoddělitelnou součástí?
  • Víš, že obchod není pouze o zboží které se prodává, ale i o atmosféře a umění prodat?
  • Máš zkušenosti, znalosti či vzdělání v oblasti potravin nebo zkušenosti z gastronomie?
  • Možná právě tebe hledáme do našeho stále se rozrůstajícího týmu Ocean48 !
Hledáme vhodného kandidáta na pozici SERVÍRKA

Vaše náplň práce:

  • Obsluha v našem Bistru na Palackého třídě, Brno Královo Pole

Požadavky:

  • profesionální přístup
  • praxe v oboru
  • komunikativnost
  • základní povědomí o rybách
  • vřelý přístup k hostům
  • AJ na gastro úrovni výhodou

Co nabízíme:

  • práce v příjemném prostředí
  • dobré finanční ohodnocení
  • osobní přístup
V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na [e-mail byl skryt] Tento inzerát není v současné době aktivní. Paní Studénková nás informovala, že tato pozice je v současné chvíli obsazená.

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Datum zadání:

3.5.2018