Seřizovač

Chcete pracovat pro nadnárodní technologicky pokročilou, moderní a dlouhodobě stabilní společnost nabízející uplatnění v perspektivním oboru automobilového průmyslu? Mezi naše prémiové zákazníky patří společnosti – BMW, Mercedes, Toyota a další. V současnosti hledáme do našeho týmu nové kolegy. Spojte svoji budoucnost s tou naší! Těšíme se na Vás!

Co budete dělat?

Kontrolovat kvalitu dílů a odstraňovat kvalitativní problémy spojené s úpravou parametrů
Vyrábět dle výrobní dokumentace
Kontrolovat s GAP leaderem kvalitu dílů
Zodpovídat za kvalitu dílů
Podporovat supervisora při plnění úkolů ve výrobě
Zpracovávat výrobní dokumentaci a vyplňuje předepsané dokumenty
Spolupůsobit při odstraňování závad a problémů ve výrobě
Realizovat cíle oddělení
Na svěřených zařízeních provádět preventivní údržbu
Spolupůsobit při vzorkování forem a testech výroby
Pravomoc na zastavení neshodných dílů vč. možnosti zastavení výroby

Co od Vás očekáváme?

Vyučen v oboru strojní zámečník nebo vyučení v oboru strojírenského zaměření výhodou
Znalost automotive
Organizační dovednosti
Komunikační dovednosti
Analytické myšlení

Co Vám nabídneme?

Nástup možný ihned
Týden dovolené navíc
Zaměstnání ve stabilní společnosti s možností kariérního postupu
Možnost navýšení tarifní třídy po zkušební době
Dotované stravování ve vlastním stravovacím zařízení
Finanční odměnu za odpracované roky formou Cafeterie
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
Možnost využití Multisport karty
Zvýhodněný mobilní tarif, vedení účtu
Firemní akce

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubice (Průmyslová 537)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.4.2021