Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Náplň práce:

seřízení a opravy strojů a zařízení, tak, aby byl zajištěn plynulý chod výroby a provozní stav budovy ve směnném provozu. Preventivní prohlídky strojů a zařízení včetně testování a kalibrace kontrolních mechanismů. Vyhláška 50 je výhodou, je možné si jí však udělat u nás.

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ elektro (vyhl. 50/78 Sb.,min. § 6) nebo strojní SPŠ
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • uživatelskou znalost PC
  • schopnost učit se novým věcem
  • manuální zručnost, spolehlivost, preciznost
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • Dobré finanční ohodnocení s bonusovým programem
  • rozmanitou pracovní činnost v moderní společnosti
  • práci v příjemném kolektivu
  • profesní růst
  • firemní stravování
  • 5 týdnů dovolené

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Praha - východ)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

28000 - 36000 Kč/měs.

Datum zadání:

14.2.2020
OK
/* Not affection functionality */