Seřizovač výrobní linky

Nabídka již není aktuální.

Hledáme uchazeče technických oborů s výučním listem.

Náplň práce:
*jednoduché nastavování stroje pro výrobu, servis a údržba
*následná kontrola a přenastavování linky pro výrobu

Nabízíme:
*velmi dobré finanční ohodnocení dle praxe až  25.000,-
*dotované stravování + stravenky
*příspěvěk na penzijní pojištění
*5 týdnů dovolené
*13. mzda
*místo výkonu práce: Rudná u Prahy – dobrá dostupnost z Prahy

Požadujeme:
*min. výuční list nebo technické zaměření
*ochotu práce na 12-ti hod. směny (krátký/dlouhý týden)
*manuální zručnost
*spolehlivost
*zdravotní způsobilost
*výhodou vyhláška 50

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Obránců míru 2171)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, 13. plat, Flexi – poukázky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Dovolená navíc,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

29.5.2017