Seřizovač výrobní linky - Vamberk

Jsi spolehlivý a samostatný pracant? Máš technické vzdělání a zájem o robotizaci? Pak hledáme právě Tebe! – Potřebujeme někoho s nástupem co nejdříve! Sháníme kolegu na pozici seřizovače pro mezinárodní firmu zaměřenou na kovovýrobu.

Co Vás čeká?

  • Seřizování a obsluha robotizované linky
  • Rozjezd výroby, kontrola chodu výrobní linky
  • Měření parametrů a evidence dílů
  • Práce s výrobními kartami
  • Operativní řešení vzniklých problémů

Požadujeme:

  • Zodpovědný přístup k práci
  • Technické vzdělání SOU/SŠ
  • Znalost robotizace, mechanizace výhodou
  • Znalost čtení technické dokumentace, práce s měřidly
  • Ochota pracovat ve 2 směnném provozu (případně 3 směnném)
  • počet míst - 3

Nabízíme:

  • Pomoc při nástupu s veškerou administrativou
  • Stabilní práci a odpovídající ohodnocení
  • Přátelský pracovní tým a příjemné praacovní prostředí
  • Zaškolení a trvalé vzdělávání
  • Mzdu 147 - 206 Kč/hod
  • Bonus 2500 Kč za 100% přítomnost na pracovišti po dobu 3 po sobě jdoucích měsíců
  • Nástup ihned
Místo výkonu práce - Vamberk. V případě zájmu se na nás obraťte a rádi s Vámi probereme bližší informace k dané pracovní pozici.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Vamberk

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

150 - 206 Kč/hod.

Datum zadání:

9.6.2021
OK
/* Not affection functionality */