SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU (23 000 Kč – 30 000 Kč) - práce pouze o VÍKENDECH a STÁTNÍCH SVÁTCÍCH

Mezinárodní výrobní společnost (automotive) hledá šikovné seřizovače vstřikolisu.

Náplň práce:

práce pouze o VÍKENDECH a STÁTNÍCH SVÁTCÍCH

práce na vstřikolisu

obsluha a seřizování výrobních strojů dle parametrů

práce ve směnném provozu

vedení operátorů výroby

Požadavky:

vzdělání technického směru

praxe na obdobné pozici se vstřikolisy (i na pozici obsluha vstřikolisu)

ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny – ranní, noční)

ochota pracovat pouze o víkendech a státních svátcích

zkušenosti s vedením menšího týmu výhodou

Nabízíme:

velmi zajímavé finanční ohodnocení

5 dnů volna + 2 dny práce o víkendu

příplatky za víkendové směny (50 %) a státní svátky (100 %) - již orientačně započítáno v mzdovém rozmezí

bonusy za neabsenci

roční mimořádný bonus

flexipasy v hodnotě 1000 Kč stravenky, masáže v areálu

nástup: dohodou

lokalita: Prostějov

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Prostějov

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

25.9.2017