Seřizovač - nový projekt - zajímavé finanční ohodnocení

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Seřizovač

Klient rozjíždí nový projekt – z tohoto důvodu hledáme nové pracovníky, kteří se budou školit v Německu!

Náplň práce:

- Seřizování strojů, úprava korekcí, výměna nstrojů

- Obsluha jednoho či véce strojů

- Monitorování výrobního procesu

- Měření, kontrola a případné korekce při výrobě

Požadavky:

- Relevantní praxi na pozici seřizovače min 2 roky

- Zkušenosti se seřizováním CNC strojů nutné

- Znalost práce s technickými výkresy

- Schopnost používat různá měřidla

- Schopnost umět výborně počítat (v desetinách, setinách…)

- Umět pracovat s technickými výkresy

- Ochota učit se

- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu – 12ti hodinové směny (6:00 – 18:00, 18:00 – 6:00, střídání - krátký, dlouhý týden)

- Výhodou znalost cizího jazyka (anglického/německého)

Nabízíme:

- Finanční ohodnocení s nadstandartními příplatky reálně 33 - 40 000 Kč

- Možnost dalšího profesního růstu s rozvojem společnosti

- Stabilní práci v mezinárodní společnosti

- Moderní a čisté pracovní prostředí

- Smlouvu na dobu neurčitou

- Místo výkonu práce: Brno-Slatina

- Občerstvení na pracovišti

- Nástup: ihned nebo dohodou

V případě, že Vás naše nabídka práce zaujala, reagujte prosím prostřednictvím odpovědního formuláře s Vaším přiloženým aktuálním životopisem.

Budeme se těšit na vaše reakce.

Děkujeme

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Slatina)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

11.9.2018